Noteikumi


Apmācīttiesīga pretendenta anketa  

NB! Informācija apmācīttiesīgā statusa pretendentam - pieteikuma anketa jāaizpilda elektroniskā formā un jāsaskaņo ar atbilstošo profesionālo asociāciju un tad jāiesniedz LĀPPOS Apmācīttiesību komisijai.

Apmācīttiesīgo dokumentu iesniegšana

Apmācīttiesīgo ārstniecības personu dokumentus iesniedz attālināti, izmantojot šādas dokumentu iesniegšanas iespējas:

  • sūtot pa pastu uz LĀPPOS adresi Miera iela 28-3, Rīga, LV-1001
  • nogādājot LĀPPOS pasta kastītē Miera iela 28-3, Rīga (ārdurvju kods 257)
  • nosūtot elektroniski parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

LĀPPOS Apmācīttiesīgo komisija aicina un rekomendē pretendentus iesniegt nepieciešamos dokumentus elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu (lēmums pieņemts Apmācīttiesīgo komisijas sēdē, 12.03.2021.).

Papildus informācija:
Tālrunis: 28612047
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

LĀPPOS Apmācīttiesīgo komisijas sēžu datumi 2024.gadā:
01.03.2024.
14.06.2024.
27.09.2024.
06.12.2024.

 

NB! Latvijas Ārstniecības Profesionālo organizāciju savienība informē, ka 2020.gada 5.aprīlī ir stājies spēkā “Likums par iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību” (https://likumi.lv/ta/id/313730-par-valsts-instituciju-darbibu-arkartejas-situacijas-laika-saistiba-ar-covid-19-izplatibu ), kura 28.pantā noteikts, ka “Lai novērstu ārkārtējās situācijas seku ietekmi uz ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu darbību, visu ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu spēkā esošās reģistrācijas vai spēkā esošā sertifikāta termiņš  vai apmācīttiesīgās ārstniecības personas apliecība tiek pagarināts par sešiem mēnešiem.” Ievērojot minēto, visu šobrīd spēkā esošo sertifikātu/ apliecību (neatkarīgi no to izdošanas datuma) derīguma termiņš tiek pagarināts par 6 (sešiem) mēnešiem.